Mistrzostwa Powiatu Kraśnickiego w Halowej Piłce Nożnej

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Zespół Szkół Nr 3 w Kraśniku od piętnastu lat zaprasza na Mistrzostwa Powiatu Kraśnickiego w Halowej Piłce Nożnej 5-osobowej Uczniów Klas Pierwszych Szkół Ponadgimnazjalnych. W tym roku nie mogło zabraknąć tych zawodów w naszym kalendarzu. Organizacją tegorocznego Turnieju zajął się Pan Piotr Kozłowski w zastępstwie za Pana Sławka Żabę, który obecnie przebywa na zwolnieniu lekarskim.

W zawodach brało udział sześć drużyn z Powiatu Kraśnickiego: ZS Nr 1 (Robert Bańka), ZS Nr 2 (Piotr Biały), ZS z Annopola (Zbyszek Siewierski), Gimnazjum Stróża (Kamil Miazga) oraz dwie drużyny gospodarzy ZS Nr 3 (Kacper Gołofit), Gimnazjum przy ZS Nr 3 (Piotr Kozłowski).

Drużyny, swoje mecze rozgrywały w dwóch grupach, każdy z każdym. Następnie drużyny z miejsc pierwszych w swoich grupach grały o miejsca I-II, z miejsc drugich o miejsca III-IV, z miejsc trzecich o miejsca V-VI.

Oto poszczególne wyniki:

GRUPA A:

Trójka – Górka (1:4),

Górka – Rey (2:0),

Rey – Trójka (3:2)

GRUPA B:

Gim Stróża – Gim Trójka (0:2),

Gim Trójka – Annopol (6:1),

Annopol – Stróża (0:4)

MIEJSCE I-II: Górka – Gim Trójka (0:3)

MIEJSCE III-IV: Rey – Gim Stróża (5:1)

MIEJSCE V-VI: Trójka – Annopol (7:3)

Najlepszym bramkarzem z jedną straconą bramką został Dobrzański Jakub ze zwycięskiej drużyny Trójki. Najskuteczniejszym strzelcem został Patryk Wciślak z Trójki siedem strzelonych bramek. Najlepszym piłkarzem Turnieju wybrany został zawodnik Górki Sebastian Dębicki.

Turniej Klas Pierwszych nie mógłby się odbyć bez Starostwa Powiatowego w Kraśniku oraz Dyrekcji Zespołu Szkół Nr 3 w Kraśniku.

Sędziami zawodów byli Kacper Ryczek i Dominik Łach, Gorczyca Wiktoria i Patrycja Niezgoda dbały o dokumentację zawodów a za zdjęcia odpowiedzialna była Amelia Adamczyk, uczniowie klas sportowych w Zespole Szkół Nr 3 w Kraśniku.

Opracowanie: Piotr Kozłowski