Erasmus 2019

Ocena użytkowników: 2 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Miło nam ogłosić, że dzisiaj rozpoczyna się rekrutacja do II mobilności zagranicznej w ramach projektu „Praktyka czyni mistrza – uczniowie ZS3 w Kraśniku na zagranicznym stażu zawodowym”. Zapraszamy wszystkie chętne z osoby z Technikum Logistycznego, Hotelarskiego oraz Informatycznego do zapoznania się z kryteriami uczestnictwa i złożenia swoich aplikacji.

Załączniki:
Pobierz plik (ogłoszenie podpisane.pdf)ogłoszenie podpisane.pdf[ ]1761 kB
Pobierz plik (Zasady oceny.pdf)Zasady oceny.pdf[ ]144 kB
Pobierz plik (Zgłoszenie do projektu.pdf)Zgłoszenie do projektu.pdf[ ]250 kB

Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Po raz kolejny, uczniowie naszej szkoły wyjechali na staż zawodowy do Grecji. Tym razem, była to grupa 30 uczniów kształcących się w zawodach: Technik Informatyk, Technik Logistyk Technik Hotelarstwa, po 10 osób z każdego zawodu. Spędzili oni 12 dni w słonecznej Grecji, realizując 80 godzinny program stażu zawodowego oraz program edukacyjno-kulturowy. Staż realizowany był między 11 a 22 października 2019 roku, a cała grupa zakwaterowana była w 4* hotelu Poseidon Palace.

Ocena użytkowników: 2 / 5

Projekt skierowany jest do uczniów Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku o kierunku kształcenia:
- technik informatyk
- technik hotelarstwa