Wizja

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna

Wizją rozwoju szkoły jest ukształtowanie dojrzałego absolwenta o właściwej postawie moralno - społecznej, o właściwie zbudowanej tożsamości indywidualnej, narodowej i ponadnarodowej. Zespół Szkół Nr 3 jest szkołą kształtującą wszechstronnie osobowość młodego człowieka, otwartego na otaczającą go rzeczywistość, aktywnego w środowisku lokalnym, kreatywnego i odpowiedzialnego za siebie i innych. Mobilizuje do projektowania i osiągania realnych celów osobistych, podejmowania odpowiedzialnych decyzji zawodowych. Zachęca do nowatorskich postaw wobec wykonywanych zadań oraz do ciągłego podnoszenia umiejętności, kwalifikacji i uzupełniania wiedzy, rozwijania swoich talentów.

Załączniki:
Pobierz plik (Wizja szkoły.doc)Wizja szkoły.doc[ ]25 kB