Projekt Niepodległa

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna

W piątek 23 listopada 2018 roku w sali konferencyjnej odbyło się uroczyste podsumowanie projektu, który nazywaliśmy "Niepodległą” i nad którym pracowaliśmy od początku roku. Za nami czytanie „Przedwiośnia”, gra miejska, konkurs historyczny, koncert pieśni patriotycznych, a lada dzień zamykamy wystawę, która okazała się najbardziej wymagającym i pracochłonnym wyzwaniem.

Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

100 rocznicę odzyskania niepodległości uczciliśmy dzisiaj wizytą w Zespole Szkół Specjalnych im. ks. Jana Twardowskiego w Kraśniku. „My”, czyli trzy dziewczyny z klasy II b LO: Agnieszka Kołosińska, Natalia Lenart i Dominika Żaba oraz sprawczyni zamieszania – p. Izabela Mazur.

Ocena użytkowników: 2 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

10.11.2018 r. uczniowie klas mundurowych Zespołu Szkół Nr 3 w Kraśniku pod opieką p. płk Andrzeja Mazura oraz wychowawców p. Anny Szafran, p. Lidii Turkowskiej, p. Anny Łomnickiej-Staniec, p.Teresy Toporowskiej oraz opiekunami Samorządu Uczniowskiego p. Joanną Ambrożkiewicz i p. Maciejem Brodackim wzięli udział w obchodach 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości.

9. listopada 2018 roku w ZS3 odbyła się uroczysta akademia z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę, w której wzięła udział cała społeczność szkolna.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

O ileż ciekawsze od siedzenia w klasie nad podręcznikiem do historii jest poznawanie jej przez emocjonujące doświadczenie! Przekonali się o tym we wtorek 16 października uczniowie klas 1 b LO, 2 b LO oraz 1 c T, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w grze miejskiej "Niepodległa".