V EDYCJA KONKURSU „UGRYŹ SZTUKĘ”

Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu kraśnickiego do udziału w V edycji konkursu „Ugryź sztukę”, poświęconej interpretacji zagadnień językowych.

Zaproszenie kierujemy zwłaszcza do tegorocznych maturzystów, a także do wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił w trudnej sztuce interpretacji językowej warstwy różnych tekstów kultury. Listę tematów zamieszczamy na stronach internetowych Zespołu Szkół nr 1 oraz Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku.

Termin dostarczenia prac (o rozmiarach pracy maturalnej – minimum 250 słów) upływa 10 stycznia 2018 r. Prosimy o podanie danych ucznia, nazwiska nauczyciela – opiekuna oraz nazwy szkoły i przesłanie prac na jeden ze wskazanych adresów mailowych (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ) lub na adres szkoły.

O terminie rozstrzygnięcia konkursu powiadomimy uczestników i ich opiekunów ze stosownym wyprzedzeniem. Informujemy, że tak jak w poprzedniej edycji konkursu wręczeniu nagród będzie towarzyszył wykład lub warsztaty przeprowadzone przez zaproszonego gościa.

Szczegółowe informacje:

Załączniki: