Śladami Edwara Stachury

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

W piątek 27 października br. w annopolskim centrum kultury odbyła się kolejna edycja Turnieju Recytatorskiego utworów Edwarda Stachury. Jest to impreza o charakterze edukacyjno-artystycznym, której uczestnikami mogą być uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu powiatu kraśnickiego organizowana w ramach cyklu Śladami Edwarda Stachury.

Wśród 28 wykonawców swoje interpretacje tekstów tego poety zaprezentowały dwie przedstawicielki naszej szkoły, uczennice kl. I e SMS – Julia Bojda i Zuzanna Wólczyńska. Julka i Zuzia recytowały teksty Życie to nie teatr i Wszystko jest poezja. Ich prezentacje zostały docenione przez jury, które przyznało naszym uczennicom wyróżnienia.

Opracowanie i zdjęcia: Magdalena Kołazińka-Bieleń