„MATEMATYKA W TECHNICE DLA TECHNIKA”

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

25 października 2017 roku odbył się w naszej szkole I etap konkursu matematycznego: „Matematyka w technice dla technika” organizowany przez Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie we współpracy z Politechniką Lubelską.

W roku szkolnym 2017/2018 konkursowi patronują: Przemysław Czarnek - Wojewoda Lubelski, Sławomir Sosnowski - Marszałek Województwa, Krzysztof Żuk - Prezydent Miasta Lublin, Teresa Misiuk - Lubelski Kurator Oświaty.

Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy i umiejętności matematycznych wśród uczniów technicznych szkół ponadgimnazjalnych. Zadaniem uczestników konkursu jest samodzielne rozwiązywanie zadań w trzech etapach.

Do II etapu przeszła uczennica klasy IVhT – Natalia Więcek.

Gratulujemy!

Opracowanie: Marta Dyjach