WOJSKO STRZELA!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

W dniu 26.10.2017 uczniowie klas I, II i III technikum elektrycznego pod czujnym okiem ppłk Andrzeja Podhorodeckiego doskonalili swoje umiejętności strzelnicze podczas wyjazdu do Bychawy.

Piękna zaiste pogoda oraz doskonałe humory naszej młodzieży (i opiekunów - p. Anny Wybraniec i p. Damiana Pietronia) niewątpliwie wpłynęły na fantastyczne wyniki naszych strzelców wyborowych ;) Dla uczniów klasy najmłodszej był to dopiero pierwszy profesjonalny kontakt z taką formą obcowania z bronią sportową: pistoletem i KBKS-em. Mistrzem w tej kategorii został Krystian Gałuszkiewicz. Uczniowie klas starszych  mieli zaś do dyspozycji pistolet wojskowy i karabinek KBKAK.

Spragnieni mocnych wrażeń niecierpliwie czekamy na kolejne wyjazdy ;)

(Opracowanie : Justyna Głowniak, zdjęcia: Damian Pietroń)