Podsumowanie współzawodnictwa sportowego Powiatu Kraśnickiego

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Kolejny rok szkolny za nami. Za nami również wiele ciekawych imprez sportowych, wiele emocji, wielu nowo poznanych ludzi. Rok fantastyczny przede wszystkim ze względu na wspaniałych sportowców, którzy stworzyli niezapomniany klimat, cudowną atmosferę i niezatarte wrażenie.

19.X.2017 r. odbyło się uroczyste podsumowanie współzawodnictwa sportowego Powiatu Kraśnickiego. Tego dnia w Zespole Placówek Oświatowych w Terpentynie Starosta Kraśnicki Pan Andrzej Maj wręczył wszystkim szkołom biorącym udział w rozgrywkach Szkolnego Związku Sportowego dyplomy a dla najlepszych puchary.

Tego dnia nie mogło zabraknąć przedstawicieli naszej szkoły. Z rąk Starosty puchary odebrali Dyrektor Dariusz Głuchowski oraz nauczyciel wychowania fizycznego Piotr Kozłowski. Zespół Szkół Nr 3 w roku szkolnym 2016/17 zajął pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej, pierwsze miejsce w kategorii chłopców oraz trzecie miejsce w kategorii dziewcząt. Tegoroczne osiągnięcia sportowe są wyrazem dużego zaangażowania naszej młodzieży oraz nauczycieli wychowania fizycznego.

GRATULACJE I SPORTOWEGO POWODZENIA!!!