Hotelarze na wycieczce do Pensjonatu Kazimierski.

Uczniowie klasy I Th w dniu 06.04.2017 r. uczestniczyli w wycieczce do Pensjonatu Kazimierski w Kazimierzu Dolnym. Celem wycieczki było zapoznanie uczniów z funkcjonowaniem hotelu czterogwiazdkowego.

„Hotelarze” poznali pracę recepcji, służby parterowej i pięter, działu SPA oraz restauracji, a także zaplecza kuchni hotelowej. Oglądali obiekt i poznawali program obsługujący recepcję. Ciekawym elementem zajęć było zapoznanie się z obowiązującym strojem pracowników hotelu. Na uwagę zasługiwała niezwykle miła atmosfera panująca w obiekcie. Jest to zasługa wszystkich pracowników i menadżera obiektu.

Dziękujemy Pani recepcjonistce za miłe przyjęcie. Udzieliła nam dużo cennych wskazówek i rad. Może będziemy mieli okazję odbyć tam praktyki zawodowe?

Opracowanie: Bernarda Jarzyna