Wyjazd na narty do Batorza

W środę 8 lutego 2017 uczniowie z Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku pod opieką nauczycieli: Marka Soleckiego, Anny Rydz i Marii Miśkiewicz wybrali się do Batorza, by wykorzystać wspaniałą pogodę i poszaleć na stoku.

Dla niektórych był to chrzest bojowy, bo po raz pierwszy mieli narty na nogach. A skoro wszyscy wrócili „w całości”, to znaczy, że nasi narciarze to zdolne bestie ;). Szusowaniu nie byłoby końca, gdyby nie zapach pieczonych na grillu kiełbasek, który uświadomił nam, jak bardzo jesteśmy głodni ;).

W drodze powrotnej podziwialiśmy fermę danieli, należącą do rodziców jednego z naszych uczniów.

Serdeczne podziękowania dla p. Marka Soleckiego za zorganizowanie wyjazdu i zapewnienie prowiantu ;). Kiełbaski były pyyyszne!

Wyjazd okazał się bardzo udany :) i mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś to powtórzymy ;)

Opracowanie: Maria Miśkiewicz, zdjęcia: Marek Solecki