BRAWO NASI !

HOT-INFO

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

W dniu 09.12.2016r. uczniowie Zespołu Szkół nr 3 rozegrali powiatowy turniej w siatkówkę w ramach licealiady międzyszkolnej. Podopieczni mgr Kacpra Gołofita zaprezentowali bardzo wysoki poziom. Pierwszym krokiem było pokonanie zawodników z ...

Annopola (2:0 w setach) a następnie zwycięstwo nad Zespołem Szkół nr 1 w Kraśniku (2:0 w setach). W ścisłym finale bardzo wymagającym przeciwnikiem okazał się REJ, lecz nasi uczniowie okazali się wytrzymalsi psychicznie i postawili kropkę nad i w Tie-breaku (2:1 w setach). Dodatkowym osiągnięciem wykazał się Chałupczak Łukasz, zdobywając nagrodę MVP turnieju ( najlepszy zawodnik )Uczniom i opiekunowi drużyny gratulujemy sukcesu oraz życzymy udanego wyniku w dalszym etapie rywalizacji (Biłgoraj –marzec 2017).

REPREZENTANCI SZKOŁY: Siebielec Adrian, Chałupczak Łukasz, Puzio Dawid, Łach Adrian, Kozłowski Mateusz ,Raizyngier Przemysław, Mularczyk Bartosz ,Gałęzowski Karol, Serwatka Jakub, Sobieszczański Karol, Myszka Aleksander, Gładkowski Jakub. OPIEKUN: mgr Kacper Gołofit.