Byłyśmy Mikołajami!

Nie wszyscy wiedzą, jak wielka jest radość, która płynie z obdarowywania innych. Okres przedświąteczny to najlepsza okazja, by się o tym przekonać.

12 grudnia grupa dziewcząt z klasy II c LO pod opieką p. Izabeli Mazur i p. Eweliny Bieleckiej odwiedziła dzieciaki z klas I-III Zespołu Szkół Specjalnych w Kraśniku. „Mikołajki” zawiozły maluchom słodycze, zabawki i gorące serca, a w zamian dostały mnóstwo dziecięcych uśmiechów i uścisków, a także piękne podziękowanie w postaci plakatu podpisanego odciskami małych rączek. Wizyta nie trwała długo, ale poza wręczaniem prezentów było wspólne rysowanie, chrupanie pierniczków i śpiewanie.

To spotkanie nie tylko dzieciakom sprawiło radość, ale też nam. Może je powtórzymy?

Opracowanie i zdjęcia: Izabela Mazur