Mechanicy na stażach w Grecji.

W dniach 15 XI – 28 XI 2016 r. uczniowie ZS3 w Kraśniku z kl. III h T (technik mechanik) i kl. III c TS ( technik pojazdów samochodowych) odbyli staż zawodowy w ramach projektu Erazmus+ „ Europa, Rozwój Mechatronika” na terenie Grecji (Leptokaria).

W trakcie praktyk mieli okazję zapoznać się ze sposobem pracy oraz wyposażeniem warsztatów i zakładów mechanicznych. Odbyli także wizytę studyjną w szkole zawodowej o podobnym jak nasz profilu. Odbyta praktyka dała naszym uczniom możliwość zdobycia nowych doświadczeń oraz zapoznanie się z funkcjonowaniem zakładów usługowych o profilu mechanicznym i mechatronicznym na terenie Grecji.

W wolnych chwilach uczniowie korzystali z szerokiej gamy zajęć dodatkowych oraz wycieczek promujących kulturę Grecji.

Opracowanie: A. Szafran, zdjęcia D. Młynarski.