Podsumowanie Powiatowego Współzawodnictwa Sportowego Szkół za rok szkolny 2015/2016.

4 października 2016r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 6 im Jana Pawła II w Kraśniku odbyło się podsumowanie Powiatowego Współzawodnictwa Sportowego Szkół za rok szkolny 2015/2016.

Pan starosta Andrzej Maj wręczył najlepszym szkołom puchary oraz dyplomy.

W tym dniu nie mogło zabraknąć naszej szkoły, którą reprezentował dyrektor Dariusz Głuchowski. Zespół Szkół Nr 3 w klasyfikacji generalnej szkół ponadgimnazjalnych zajął 2 miejsce, gdzie chłopcy zajęli 1 miejsce a dziewczęta uplasowały się na miejscu 3. Na sukces złożyły się osiągnięcia sportowe naszych uczniów w grach zespołowych, lidze LA, pływaniu oraz tenisie stołowym. Nie byłoby tak dobrych wyników bez ciężkiej pracy i zaangażowania uczniów i nauczycieli wychowania fizycznego.

Gratulujemy osiągniętego wyniku oraz życzymy powodzenia i osiągania jak najwyższych miejsc w tegorocznych zawodach.

Opracowanie: Piotr Kozłowski