13 października nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi uczestniczyli w szkolnych obchodach Dnia Edukacji Narodowej.

Na uroczystości gościliśmy sekretarza powiatu - p. Jerzego Podgórskiego oraz przewodniczącą rady rodziców - p. Małgorzatę Iracką. Tradycją tego dnia jest wręczanie nagród Dyrektora za szczególne umiejętności i osiągnięcia w działalności wychowawczej oraz zaangażowanie w pracy dydaktycznej. W tym roku nagrodzeni zostali: p. Krzysztof Adamski, p. Henryk Cybulak, p. Grażyna Gąbka, p. Dariusz Głuchowski, p. Marta Głuchowska, p. Monika Gozdalska, p. Damian Jakóbczyk, p. Anna Kowalik, p. Jaroslav Kozak, p. Damian Kudła, p. Wanda Likos, p. Maria Miśkiewicz, p. Eulalia Niedzielska-Klimek, p. Bartosz Pisiak, p. Marek Solecki, p. Elżbieta Stępień, p. Teresa Toporowska, p. Katarzyna Ufniarz, p. Roman Wieczorek, p. Iwona Zielińska. Gratulujemy :)

Po tym jakże radosnym momencie zebrani obejrzeli część artystyczną, przygotowaną przez młodzież naszej szkoły pod kierunkiem p. Ewy Mariańskiej, p. Anny Kaźmierak, p. Marcina Dyczko i p. Andrzeja Szybińskiego.

Wieczorem w kawiarni Dąbrówka odbyła się gala z okazji Dnia Edukacji Narodowej, której inicjatorką była dyrektor Zespołu Szkół nr 3 p. Aneta Jabłońska-Ośka. Podczas gali starosta kraśnicki p. Andrzej Maj wręczył nagrody i wyróżnienia pracownikom powiatowych placówek. Wśród nagrodzonych znaleźli się także nauczyciele z naszej szkoły: p. Bernarda Jarzyna, p. Małgorzata Kwiatkowska, p. Anita Charchut, p. Paweł Porębski oraz p. Krzysztof Czubiński. Gratulujemy!

Następnie zasiedliśmy za stoły, aby przy dźwiękach skocznej muzyki zasłużenie odpocząć i świętować Dzień Nauczyciela.

Opracowanie: M.Miśkiewicz, zdjęcia: M.Miśkiewicz, Powiat Kraśnicki