XIII Powiatowy Turniej Klas Pierwszych Szkół Ponadgimnazjalnych w Halowej Piłce Nożnej

O godz. 9.00 we wtorek - 27.10.2015r. w hali sportowej ZS Nr 3 w Kraśniku rozpoczęły się rozgrywki w ramach XIII Powiatowego Turnieju Klas Pierwszych Szkół Ponadgimnazjalnych w Halowej Piłce Nożnej. Rywalizacja toczyła się w dwóch trzyzespołowych grupach.

Oto wyniki i tabela grupy"A":

• ZS Nr 1 Kraśnik - ZS Nr 2 Kraśnik 2 : 3 (1 : 1)

• ZS Nr 2 Kraśnik - ZS Nr 3' Kraśnik 8 : 0 (3 : 0)

• ZS Nr 1 Kraśnik - ZS Nr 3' Kraśnik 2 : 1 (1 : 0)

Miejsce                Szkoła                  Punkty                       Bramki                      Opiekun                                     I                 ZS Nr 2 Kraśnik             6 : 0                          11 : 2                     Andrzej Wic

II                ZS Nr 1 Kraśnik             3 : 3                           4 : 4                   Mariusz Wereski

III                ZS Nr 3 Kraśnik             0 : 6                           1 : 10                    Kacper Gołofit

Wyniki i tabela grupy "B ":

• ZS Annopol - Gimnazjum ZS Nr 3 1 : 0 (0 : 0)

• Gimnazjum ZS Nr 3 - ZS Nr 3 Kraśnik 0 : 6 (0 : 2)

• ZS Annopol - ZS Nr 3 Kraśnik 1 : 6 (0 : 2)

Miejsce                  Szkoła                       Punkty                  Bramki                     Opiekun

I                  ZS Nr 3 Kraśnik                 6 : 0                     12 : 1                   Sławomir Żaba

II                     ZS Annopol                   3 : 3                       2 : 6                 Stanisław Wojewoda

III                Gimnazjum ZS Nr 3           0 : 6                       0 : 7                      Piotr Kozłowski

W meczu o miejsca V-VI Gimnazjum ZS Nr 3 pokonało zespół ZS Nr 3 Kraśnik 4 : 2 (1 : 2). Mecz o trzecie miejsce zakończył się zwycięstwem ZS Nr 1 Kraśnik nad ZS Annopol 3 : 2 (2 : 0). W finale ZS Nr 2 Kraśnik zwyciężył ZS Nr 3 Kraśnik 6 : 3 (4 : 0)

Końcowa tabela turnieju przedstawia się następująco:

I miejsce - ZS Nr 2 Kraśnik

II - ZS Nr 3 Kraśnik

III - ZS Nr 1 Kraśnik

IV - ZS Annopol

V - Gimnazjum ZS Nr 3 Kraśnik

VI - ZS Nr 3 Kraśnik

Oprócz nagród zespołowych przyznane były także indywidualne wyróżnienia. Królem strzelców turnieju został Emil Zieliński z dorobkiem 10 bramek (ZS Nr 2 Kraśnik), najlepszy piłkarz to Marcin Szpyra (ZS Nr 3), a najlepszy bramkarz - Bartosz Stępień - (ZS Nr 1 Kraśnik). Skład sędziowski zawodów to: Hubert Poleszak i Dawid Wnuk- boisko; Justyna Grot, Olga Jabłońska, Dominika Kaczanowska - stolik sędziowski. Pomagali także: Magda Bielińska - foto, Fabian Cieplak- komentarz. Zegar wynikowy i nagłośnienie hali przygotował Damian Grzymek. Dyplomy dla wszystkich drużyn, puchary dla czterech najlepszych szkół oraz statuetki i dyplomy dla indywidualnie wyróżnionych zawodników wręczali Piotr Kozłowski i Sławomir Żaba.