TRÓJKA W PIERWSZEJ TRÓJCE

“TRÓJKA” - podobnie jak w latach  ubiegłych - sięgnęła po medalowe miejsca w Powiatowym Współzawodnictwie Szkół  w roku szkolnym 2014/2015, którego uroczyste podsumowanie odbyło się  20.10.2015r w Zespole Szkół nr 2 w Kraśniku. Na spotkaniu wzorem lat ubiegłych uhonorowano szkoły za sukcesy w sportach drużynowych i indywidualnych.

Dla najlepszych szkół z powiatu kraśnickiego nagrody w postaci dyplomów i pucharów ufundował Starosta Kraśnicki - pan Andrzej Maj. Spośród  zaproszonych gości w spotkaniu, udział wzięli Krzysztof Babisz – Kurator Oświaty w Lublinie oraz Zbigniew Gawdzik – Przewodniczący Rady Powiatu w Kraśniku. W ubiegłym roku szkolnym „TRÓJKA” rywalizowała w zawodach sportowych organizowanych przez  Powiatowy Szkolny Związek Sportowy ze szkołami z całego  powiatu kraśnickiego. Uzyskane  punkty z zawodów były sumowane, a wyniki całorocznej rywalizacji zostały przedstawione na uroczystej gali w obecności uczniów, nauczycieli i władz samorządowych.

W powiatowej rywalizacji szkół w kategorii  LICEALIADA-  dziewczęta  uplasowały się na   III  miejscu ( uzyskując 43 pkt),  chłopcy zajęli   I miejsce (uzyskując 57 pkt), zaś w klasyfikacji generalnej TRÓJKA zajęła II miejsce (łączna suma punktów dziewcząt i chłopców -  100 ).

Wszystkim zawodnikom i uczniom, którzy godnie reprezentowali Zespół Szkół nr 3 w rywalizacjach sportowych serdecznie gratulujemy zwycięstwa. Mamy wielką nadzieję na powtórzenie sukcesów w następnym roku szkolnym. Nauczycielom wychowania fizycznego możemy tylko pogratulować tak wspaniałej młodzieży i życzymy im zadowolenia z wykonywanej pracy.

(Opracowanie i zdjęcia: Kacper Gołofit)