Zajęcia w ramach projektu "Enter Your Future"

W dniach od 17 do 21 marca 2014 roku w naszej szkole gościły dwie studentki: Kateryna Mikhalehuk z Ukrainy i Nguyen Thi Minh Ngoc z  Wietnamu. Odwiedziły nas w ramach projektu "Enter Your Future" zorganizowanego przez Międzynarodową Organizację Studentów AIESEC pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Praktykantki prowadziły zajęcia i warsztaty z uczniami różnych klas, zapoznając ich z kulturą, historią  i obyczajami swoich krajów. Zajęcia prowadzone były w języku angielskim, co pozwoliło naszym uczniom ćwiczyć swoje umiejętności językowe w sytuacji odmiennej niż tradycyjna lekcja.

Zajęcia były bardzo interesujące i podobały się uczniom, o czym może świadczyć fakt, że samodzielnie zorganizowali towarzyskie spotkanie z praktykantkami, a od zakończenia projektu nieustannie pytają o następną edycję.

Współpracę z AIESEC nawiązała p. Anita Charchut i była ona odpowiedzialna za organizację pobytu praktykantek. Przy projekcie wspólnie pracowali wszyscy nauczyciele języka angielskiego ZS nr 3 w Kraśniku.

Opracowanie: Anita Charchut, zdjęcia: Anna Wybraniec, Lilla Kowalska