DZIEŃ OTWARTY W "TRÓJCE"

Dnia 26 marca 2014 r. odbył się Dzień Otwarty Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku. Na przybyłych czekało mnóstwo atrakcji, m. in. możliwość zwiedzania bogato wyposażonej bazy placówki (biblioteka, strzelnica, sale lekcyjne, hala sportowa), obejrzenia pokazów sportowych, różnych form zajęć pozalekcyjnych (m. in. koła muzycznego), wystaw (w izbie tradycji oraz wystawy staroci p. Marka Soleckiego), pokazów akademii CISCO.

Była to również okazja do zapoznania się z niezwykle ciekawą ofertą edukacyjną na rok szkolny 2014/15. Warto podkreślić, że Zespół Szkół nr 3, wychodząc naprzeciw potrzebom rynku pracy, proponuje swoim uczniom szeroki wachlarz typów szkół, a są to: liceum ogólnokształcące, technikum, zasadnicza szkoła zawodowa, gimnazjum i liceum sportowe, liceum dla dorosłych i szkoła policealna. Ogromną popularnością cieszą się klasy mundurowe, które w tym roku przygotowały oprawę Dnia Otwartego. Wszyscy przybyli otrzymali sympatyczne gadżety.

(Opracowanie: Justyna Głowniak, zdjęcia: uczniowie 2iT)