24 Batalionu Piechoty Lekkiej w Kraśniku

HOT-INFO

Anna Wybraniec
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Program szkolenia klas mundurowych w Zespole Szkół Nr 3 w Kraśniku obejmuje przekazanie kompendium wiedzy teoretycznej i praktycznej przygotowującej do podjęcia służby w Wojsku, Policji, Straży Granicznej, Straży Pożarnej i Służby Więziennej. W dniu 24.04.2023 r. instruktorzy 24 Batalionu Piechoty Lekkiej w Kraśniku, przeprowadzili kolejny panel ćwiczeń, obejmujących tematykę szkolenia podstawowego w komponencie terytorialnym Sił Zbrojnych RP.

Prowadzone zajęcia wizytował Pan Andrzej Rolla, Starosta Powiatu Kraśnickiego i Pani Monika Gozdalska, Dyrektor Zespołu Szkół Nr 3 w Kraśniku, którzy osobiście podziękowali por. Pawłowi Borkowskiemu, por. Robertowi Gizie, st.chor.sztab. Markowi Trancygierowi, st. szer. Krystianowi Gałuszkiewiczowi, szer. Przemysławowi Klimukowi i szer. Sylwii Czerniak za organizację prowadzenie ćwiczeń.

 Opracował: A. Marek

FOTOGALERIA