XV Powiatowy Turniej Koszykówki Chłopców

Anna Wybraniec

Piątek 09.12.2022r był to dzień w którym zakończył się tydzień z koszykówką w Zespole Szkół nr 3. W poniedziałek, środę i piątek w trzech różnych Turniejach organizowanych przez Piotra Kozłowskiego razem ze Starostwem Powiatowym w Kraśniku, ZS nr 3 oraz UKS Biało -Czarni Kraśnik rywalizowali ze sobą uczniowie szkół ponadpodstawowych w koszykówce 3x3 oraz tradycyjnej 5x5.

Dziś odbył  się XV Powiatowy Turniej Koszykówki Chłopców, imprezę otworzył Pan Jacek Dubiel – Przewodniczący Rady Powiatu. Do rywalizacji przystąpiły trzy szkoły: ZS nr 1 (opiekun Mariusz Werseki), ZS  nr 2 (opiekun Kamila Gołofit), ZS nr 3 (opiekun Piotr Kozłowski). Końcowa klasyfikacja drużyn to:

I miejsce: ZS nr 3

II miejsce: ZS nr 2

III miejsce: ZS nr 1

Zawodnicy wyróżnieni z poszczególnych drużyn zostali: Maciej Kania z „Trójki”, Jakub Biskup z „Reja” oraz Paweł Płecha z „Górki”. Puchary, statuetki oraz pamiątkowe dyplomy wręczał w imieniu głównego sponsora imprezy Starostwa Powiatowego  – Przewodniczący Rady Powiatu Pan Jacek Dubiel.

Opracowanie: Piotr Kozłowski