Szkolenie Techniczne – Blue Dolphin

Anna Wybraniec

W Zespole Szkół nr 3 Kraśnik 09.11.2022 r. odbyło się szkolenie techniczne dla uczniów klas budowlanych I bT, II bT, IV bT.

Szkolenie poprowadził przedstawiciel firmy Blue Dolphin Pan Marcin Matałowski – Doradca.

W energiczny i bardzo ciekawy sposób uczniowie zostali zapoznani z produktami firmy Blue Dolphin Tapes tj:

• taśmy: malarskie, do odcinania kolorów, lakiernicze washi, budowlane, goliath, dwustronne, barracuda, duct tapet
  • wałki malarskie
  • akcesoria (uchwyty do wałków, kuwety, wiadra)
  • folie, maty, tektury malarskie
  • innowacyjne uchwyty do wałków serii 330 oraz uchwyty aluminiowe
  • taśma WASHI z folią malarską elektrostatyczną
  • zestaw malarski JUMBO do malowania dużych powierzchni
  • pędzle malarskie NINJA 330

Była to bardzo dobra okazja do zweryfikowania wiedzy teoretycznej z praktyką, jak i poznaniem nowego asortymentu, narzędzi malarskich. Uczniowie z zainteresowanie wsłuchiwali się w przekazywane informacje, potwierdzeniem czego były zadawane przez nich pytania. Wysoko cenimy współpracę z przedsiębiorstwami budowlanymi, firmami dlatego serdecznie dziękujemy firmie Blue Dolphin i Panu Marcinowi Matałowskiemu za zaangażowanie, profesjonalizm i charyzmę w przekazaniu wiedzy technicznej uczniom ZS3 w Kraśniku.

opracowanie: Aleksandra Nowosad