,,OPATRUNEK NA RATUNEK”

Anna Wybraniec

Nasza szkoła po raz kolejny dołączyła do akcji zainicjowanej przez Fundację Humanitarną  ,,Redemptoris Missio” w Poznaniu.

Na liczne urazy narażone są zwłaszcza pracujące już od najmłodszych lat dzieci. W tropiku plagą są także ugryzienia i ukłucia owadów. W surowych warunkach życia nietrudno o rany, oparzenia i urazy.

Dla misyjnych szpitali w Kamerunie zebraliśmy m.in.: bandaże dziane i opaski elastyczne, kompresy jałowe i niejałowe, gazy opatrunkowe, plastry w rolce, igły i strzykawki, rękawiczki jednorazowe i chirurgiczne, płyny do odkażania.

Zebrane środki opatrunkowe, za które bardzo dziękujemy, zostały już wysłane.

Dziękujemy za zaangażowanie!

Samorząd Uczniowski ZS 3.