Uczniowie z klasy 1iT z występem w Klubie Seniora CZAS

Ocena użytkowników: 2 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

31 maja 2022r. po raz kolejny młodzież z klasy 1 iT naszej szkoły ZS3 w Kraśniku wraz z wychowawcą Renatą Wieczorek, mięli okazję zaprezentować przygotowany wcześniej montaż słowno - muzyczny poza murami naszej szkoły.

Dzięki uprzejmości pani dyrektor Iwonie Włodarczyk, która reprezentuje Polski Czerwony Krzyż z oddziałem w Kraśniku zostaliśmy zaproszeni do Klubu Seniora CZAS, aby przedstawić nasz występ pod tytułem „Portret Matki Wyjątkowej”.

Nasze wiersze, piosenki, melodie wygrane na saksofonie były odebrane przez Seniorów z wielkim aplauzem i wzruszeniem. Przedsięwzięcie miało na celu aktywizowanie środowiska ludzi starszych przez młode pokolenie, podtrzymanie więzi społecznych i integrację międzypokoleniową.

Bardzo dziękujemy Seniorom, za tak miłe i ciepłe przyjęcie naszej grupy.

Opracowała Renata Wieczorek, Foto Aleksandra Kudła