Dzień Dziecka w ZS3

Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Pierwszego czerwca w naszej szkole świętowaliśmy międzynarodowy Dzień Dziecka. Z tej okazji lekcje były skrócone, a na boisku wielofunkcyjnym odbyła się odlotowa impreza sportowa, gdzie nasi uczniowie entuzjastycznie przystąpili do przygotowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego konkurencji.

Było naprawdę wesoło na konkurencjach takich jak „wodna sztafeta” lub wyścigi rzędów. Bardzo atrakcyjne dla wszystkich uczestników zabawy było układanie wielkiego napisu „ZS3” i fotografowania go z wysokości za pomocą drona. Cała impreza odbyła się pod patronatem dyrekcji Zespołu Szkół nr 3, która ufundowała słodkie nagrody dla wszystkich uczestników.

Trzeba powiedzieć, że nasi nauczyciele wychowania fizycznego (K. Gołofit, P. Kozłowski, W. Winnicka, J. Dzikowski, K. Ufniarz, Z. Biały) zrobili mega imprezę

Było naprawdę Super. Koniecznie trzeba to powtórzyć za rok