Gra Paintball

Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

W dniu 19 maja 2022 klasa 2cT wzięła udział w grze paintball w Lublinie. Ten rodzaj gry zespołowej jest ciekawym sposobem na rekreację i wytchnienie od szkoły. Wymaga od uczestników koncentracji, bystrego oka i umiejętności gry w zespole.

Prowadzący grę pan Robert zapoznał młodzież z zasadami gry, powiedział, jak używać markerów , a następnie podzielił klasę na cztery zespoły. Każdy z zespołów miał możliwość udziału w kilku turniejach , aż do wyłonienia zwycięzców. Po skończonych turniejach uczniowie mieli czas na odpoczynek przy ognisku i pieczenie kiełbasek. Gra okazała się miłą odskocznią od codzienności i mamy nadzieję w przyszłości na powtórkę .

Opracowanie E. Bernacka.