Podsumowanie współzawodnictwa sportowego Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego za rok szkolny 2020/21.

W dniu 09.11.2021 r. w Zespole Szkół nr 1 w Kraśniku odbyło się podsumowanie współzawodnictwa sportowego Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego za rok szkolny 2020/21. Uroczystego otwarcia dokonał Dyrektor „Górki” Grzegorz Przywara, Przewodniczący SZS w Kraśniku Zbigniew Gawdzik oraz Przewodniczący Rady Powiatu Pan Jacek Dubiel.

Nie mogło w tym dniu zabraknąć oczywiście najbardziej zainteresowanych osób czyli uczniów biorących udział w zawodach, nauczycieli wychowania fizycznego oraz dyrektorów szkół. Zespół Szkół nr 3 reprezentował Pan Piotr Kozłowski – nauczyciel wychowania fizycznego oraz powiatowy organizator sportu.

Pan Jerzy Andrzejczuk podsumował rywalizację szkół w powiecie w trzech kategoriach: igrzyskach dzieci, igrzyskach młodzieży oraz licealiadzie. To co interesowało naszą szkołę to oczywiście ta ostatnia kategoria. W klasyfikacji generalne zajęliśmy drugie miejsce, w kategorii dziewcząt szkoła zajęła trzecie miejsce a w chłopcach pierwsze. Gratulujemy wszystkim uczniom biorącym udział w zawodach sportowych oraz nauczycielom wychowania fizycznego za przygotowanie młodzieży do rywalizacji.

W roku szkolnym 2020/21 odbyły się zawody:

Sztafetowe biegi przełajowe – Katarzyna Ufniarz, Piotr Kozłowski

Liga LA – Zbigniew Biały, Kacper Gołofit, Wioletta Winnicka, Katarzyna Ufniarz