Konkurs matematyczny Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus 34 edycja

Dnia 08 listopada 2021 roku uczniowie klas IIc LO, IIbLO, IIIcg LO, IIaT, IIIaT, IIIbT, IIIiT, , IIIbTg, IIIiTg, IIIjTg, IIIdTg, IVaT pod kierunkiem pani Wiesławy Widomskiej przy współpracy Pani Marii Miśkiewicz, Pani Marty Dyjach, Pani Moniki Gozdalskiej wzięli udział w konkursie matematycznym Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus 34 edycja.

Organizatorem konkursu jest Amercom. S.A. Oddział w Poznaniu.

Konkurs odbył się w trzech kategoriach:

po szkole podstawowej:

klasy IIcLO, IIbLO, IIaT– kategoria liceum 1,

klasy IIIaT, IIIbT, IIIiT – kategoria liceum 2;

po gimnazjum:

klasy IIIcgLO, IIIbTg, IIIdTg, , IIIiTg, IIIjTg, IVaT – kategoria liceum 3.

Celem konkursu było pogłębianie wiedzy z różnych działów matematyki, możliwość wylosowania cennych nagród, wzbudzenie zainteresowania przedmiotem oraz dokonanie samooceny swoich umiejętności matematycznych. Wszystkim uczniom dziękujemy za udział i życzymy satysfakcjonujących wyników.

Opracowanie: Wiesława Widomska, zdjęcia: Maria Miśkiewicz