OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY o PRAWIE WYBORCZYM "WYBIERAM WYBORY"

Dnia 25.02.2020 roku w Zespole Szkół nr 3 w Kraśniku odbył się szkolny etap Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym "Wybieram Wybory". Konkurs przeznaczony był dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz szkół ponadpodstawowych.

Celem konkursu jest upowszechnianie wiedzy na temat prawa wyborczego wśród uczniów , propagowanie idei udziału w wyborach oraz świadomego uczestnictwa w procesie wyborczym.

W konkursie wzięło udział 7 uczniów naszej szkoły z kl. III h T i kl. III b LO pod opieką nauczycieli: Małgorzaty Kwiatkowskiej, Wioletty Szachniewicz i Macieja Brodackiego. Wyniki I etapu Konkursu zostaną ogłoszone 13 marca 2020 r.

Uczestnikom serdecznie dziękujemy i życzymy powodzenia.