Liceum Ogólnokształcące

HOT-INFO

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

LICEUM OGÓLNOKASZTAŁCĄCE 

Rocznik 2008/2009

Klasa IIIa
wych.   Marcin Dyczko

1. Bańka Izabela
2. Bartosiak Angelika
3. Bigos Katarzyna
4. Budkowski Krzysztof
5. Chłodny Piotr
6. Dec Sylwia
7. Futyma Milena
8. Gładkowska Anna
9. Iracki Emil
10. Jurek Marlena
11. Kędziora Ilona
12. Kowalik Szymon
13. Krzsztoń Andżelika
14. Ligaj Edyta
15. Łoska Katarzyna
16. Mucha Aleksandra
17. Nazio Izabela
18. Piekarz Magdalena
19. Racławska Marta
20. Rybak Mateusz
21. Rysa Weronika
22. Stelmach Sylwia
23. Stępniewska Wioleta
24. Sułek Ilona
25. Surowiec Sylwia
26. Surus Mikołaj
27. Wójcik Krzysztof
28. Żołopa Aneta
29. Żuber Paulina



Klasa III b
 wych.  Grażyna Szymańska

1. Dudek Agnieszka
2. Gałkowska Justyna
3. Kamiński Albert
4. Krawczyk Sylwia
5. Kubak Albert
6. Lamorska Dominika
7. Łukasik Damian
8. Osetek Bartłomiej
9. Podolak Edyta
10. Rutkowski Kamil
11. Surus Konrad
12. Tęsny Paweł
13. Tomasiak Agata
14. Widomski Paweł
15. Wiechnik Magdalena
16. Wielgus Ewelina
17. Wójcik Anna
18. Zugaj Natalia

Klasa III c
wych.   Mirosława Rusecka

1. Chojecka Sara
2. Ćwik Marcin
3. Dekondy Weronika
4. Fota Paweł
5. Gałat Agata
6. Grządka Anna
7. Jędrzejewska Monika
8. Kaproń Małgorzata
9. Kowalik Aneta
10. Król patrycja
11. Maciejewska Monika
12. Masztalerz Marlena
13. Miśkiewicz Martyna
14. Naborczyk Daria
15. Ostrowksa Ilona
16. Siek Joanna
17. Skorek Paulina
18. Solarz Dariusz
19. Stefaniak Żaneta
20. Szybińska Aneta
21. Tylus Damian
22. Wicik Artur
23. Wronka Patrycja
24. Wszelaka Ewelina
25. Żuraw Katarzyna


Rocznik 2007/2008

Klasa IIIa
wych.  Piotr Jarosz

    1.   Bednara Przemysłąw
2. Bieniecka Danuta
3. Fuszara Katarzyna
4. Kapica Sylwia
5. Machajska Sylwia
6. Machulak Magdalena
7. Marzec Monika
8. Michna Angelika
9. Nieściur Piotr
10. Oszczędłowska Olga
11. Rolnik Renata
12. Skupińska Kinga
13. Wróbel Wioleta


Klasa IIIb
wych.  Marek Kulpa

1. Alchemowicz Izabela
2. Bańka Justyna
3. Bryczek Cyprian
4. Buczyński Michał
5. Czerebak Paweł
6. Miśkiewicz Bartłomiej
7. Ogonowski Mateusz
8. Oszust Karolina
9. Piekarz Tomasz
10. Resztak Przemysław
11. Suchora Bartosz
12. Stec Justyna
13. Szczepanik Sylwia
14. Wikira Angelika
15. Wilczopolska Katarzyna
16. Wójcicka Ewelina
17. Wójcik Magdalena
18. Zarzycka Diana


Klasa IIIc
wych.  Lidia Turkowska

     1.   Dekondy Ewelina
2. Flis Agnieszka
             3.  Gałus Małgorzata
4. Głuchowska Sylwia
5. Koślak Anna
6. Markiewicz Agnieszka
7. Olszówka Olga
8. Orzeł Magdalena
9. Patkowska Joanna
10. Pietrzyk Karolina
11. Rosła Adrianna
12. Różycka Aleksandra
13. Rzeźnik Karolina
14. Strzelecka Sylwia
15. Żabicka Krzysztofa
16. Żuber Joanna


Klasa IIId
wych.  Anna Rydz

1. Bober Piotr
2. Bury Rafał
3. Furmańczuk Ewelina
4. Gałek Sławomir
5. Grządka Mateusz
6. Kasperek Łukasz
7. Kędziora Dymitr
8. Klaczyńska Stella
9. Kraska Hubert
10. Marecki Adam
11. Mirzwa Beata
12. Opoka Katarzyna
13. Ożyp Izabela
14. Pawiński Tomasz
15. Prus Łukasz
16. Starobrat Weronika
17. Szkutnik Edyta
18. Szymczyk Dorota
19. Tylus Michał
20. Ul Rafał


Rocznik 2006/2007

Klasa IIIa
wych.  Justyna Głowniak

1. Biernat Beata
2. Buwaj Łukasz
3. Ciasnocha Agnieszka
4. Cieliczka Ewelina Elżbieta
5. Dobosz Justyna
6. Dudziak Emilia
7. Dziurda Anna Teresa
8. Goch Agnieszka
9. Gogół Iwona
10. Kołodziej Ilona Magdalena
11. Komsa Łukasz
12. Kozińska Monika
13. Kwietniewski Kamil
14. Morszczyzna Rafał
15. Omilian Andrzej
16. Partyka Bartłomiej Marceli
17. Plewik Katarzyna
18. Półtorak Natalia
19. Skrzypek Kamila
20. Sułek Izabela
21. Tylus Artur Krzysztof
22. Wośko Marlena
23. Wójcik Marlena Karolina
24. Wójtowicz Artur
 

Klasa IIIb
wych.  Wioletta Szachniewicz
1. Banaszek Łukasz
2. Czarny Sebastian
3. Dziewa Edyta Agnieszka
4. Goliński Krzysztof
5. Huber Szczepan Maciej
6. Jawcewicz Ryszard Tomasz
7. Kalinowski Jakub Maksymilian
8. Kasak Marta Dominika
9. Krasowska Katarzyna Patrycja
10. Kwiatkowska Ewa
11. Lamorska Monika
12. Łojek Kamil
13. Nierodka Marta
14. Piekarz Radosław Tomasz
15. Prejs Agata Marta
16. Redwan Agnieszka
17. Stępień Jarosław
18. Szczepanik Karolina
19. Ul Agnieszka
20. Uzarek Justyna
21. Wojciechowska Sylwia


Klasa IIIc
wych.  Marek Solecki
   
1. Bielecka Monika
2. Boguszewska Monika
3. Brodowska Dorota
4. Bura Patrycja Karolina
5. Burcoń Katarzyna Magdalena
6. Chudyk Małgorzata
7. Dziechciarz Ewa 
8. Jargieło Marta Dorota
9. Kasperek Agata
10. Kawka Marlena Kinga
11. Kościańska Dorota Małgorzata
12. Latos Magdalena
13. Maciejewska Ewelina Anna
14. Mendyk Magdalena Maria
15. Pikuła Michał Andrzej
16. Płecha Monika
17. Potyrała Anna Agnieszka
18. Sobczyk Agata
19. Szewczyk Ewa
20. Szkutnik Magdalena
21. Szymczyk Justyna Sylwia
22. Świątek Karol
23. Tomczyk Bartłomiej
24. Wójcik Edyta
25. Wyrostek Marlena Anna
26. Zapalski Przemysław
27. Zielińska Kamila Monika
28. Żywicka Anna Teresa

Klasa IIId
wych.  Ilona Pawłowicz – Sosnówka

1. Augustynowicz Marta
2. Biegaj Marzena
3. Brzozowski Andrzej
4. Cieszczyk Bartosz
5. Czapla Arleta Ewelina
6. Domański Adrian Łukasz
7. Gałkowski Łukasz
8. Gozda Iwona
9. Gonder Barbara
10. Kuczyna Paulina Anna
11. Kuśmierz Agnieszka Paulina
12. Lamorska Katarzyna
13. Nowak Anna
14. Pawelec Marek
15. Podskarby Tomasz
16. Rawa Kamil
17. Sowiński Krystian
18. Staruch Kamil Łukasz
19. Weremczuk Sławomir Kazimierz
20. Zięba Tomasz
21. Żuber Mateusz

Rocznik 2005/2006

Klasa IIIa 
wych.  Grażyna Gąbka

1. Bieniek Magdalena Beata
2. Bral Iwona
3. Dobrzańska Agnieszka
4. Drobek Tomasz Kamil
5. Drumlak Magdalena
6. Frączek Adriana
7. Gogół Katarzyna
8. Iż Ewa
9. Jachura Justyna
10. Jakubczak Magdalena
11. Kapuścińska Marlena
12. Konieczna Iwona
13. Kot Jagoda Katarzyna
14. Krupka Kamil Romuald
15. Marzycka Katarzyna Jolanta
16. Pełka Agnieszka
17. Rokicki Artur Karol
18. Smaga Damian
19. Tracz Paweł Piotr
20. Wołowski Patryk Łukasz
21. Wójcik Anna
22. Zabieglińska Marta
23. Żejma Ewa Jolanta
24. Żukowska Paulina Zofia


Klasa IIIb
wych.  Grażyna Szymańska

1. Brodowski Michał
2. Bryndza Joanna
3. Czarnota Sylwia Krystyna
4. Dudek Iwona
5. Gajewski Jacek
6. Głusiec Karol Paweł
7. Jasińska Aneta
8. Bogusławska Kinga Joanna
9. Książek Grzegorz Piotr
10. Łukasik Robert
11. Małczyńska Marzena
12. Niedziela Magdalena
13. Opoka Agata
14. Potępa Łukasz
15. Pyzik Marta
16. Radzinowska Anna Maria
17. Redwan Anna
18. Siembida Dawid
19. Skokowski Paweł
20. Szwedo Ewa
21. Szymczyk Sylwia Maria
22. Świątek Beata
23. Świątek Sebastian
24. Wasylko Justyna
25. Wieleba Jarosław Marek
26. Wróbel Kamil Jakub

Klasa IIIc
wych.  Zofia Szałata
   
1. Baran Anna Karolina
2. Bura Dorota Katarzyna
3. Dekondy Ewelina
4. Farat Agnieszka
5. Gmiter Dagmara
6. Kania Agnieszka Renata
7. Kołodziej Sylwia
8. Kosiak Katarzyna
9. Ligaj Magdalena Anna
10. Łyjak Ewelina Sylwia
11. Marecki Wojciech Jerzy
12. Morszczyzna Dorota
13. Pasternak Ilona
14. Pączek Sylwia Katarzyna
15. Podskarby Anna
16. Szkudlarek Olga
17. Ślusarski Paweł
18. Ufniarz Iwona Maria
19. Niezabitowski Michał
20. Pachała Radosław

Klasa IIId
wych.  Anna Rydz
   
1. Anus Beata
2. Bartnik Anna
3. Basiakowska Katarzyna
4. Bieniek Marlena
5. Borysik Bartosz
6. Chruściel Sławomir
7. Drozd Paweł
8. Dudek Magdalena
9. Flis Grzegorz
10. Gołofit Arkadiusz
11. Hołody Tomasz
12. Jędrasik Wioleta
13. Kaproń Izabela Dorota
14. Kuśmierz Adrian Piotr
15. Małyszek Dorota
16. Mańka Agnieszka
17. Miłkowski Paweł
18. Miłkowski Piotr
19. Mróz Kamil Grzegorz
20. Nita Teresa Małgorzata
21. Pawłowska Anna Ewelina
22. Piekarz Patryk Adrian
23. Rycerz Sylwester
24. Sagan Ewelina
25. Szczuka Monika Barbara
26. Świs Mirosław


Rocznik 2004/2005

Klasa IIIa
wych.  Dorota Albiniak

 1.   Cichocka Agata Barbara
2. Dańko Izabela
3. Drozd Karolina
4. Drozd Magdalena Anna
5. Dudek Marlena Katarzyna
6. Dworak Agnieszka Izabela
7. Gołofit Ewelina
8. Gołofit Magdalena
9. Gotner Monika
10. Irla Olga Maria
11. Kloc Katarzyna
12. Kośniewska Magdalena
13. Kozirna Katarzyna Anna
14. Krawczyk Aleksandra Katarzyna
15. Lenartowicz Magdalena
16. Radwan Magdalena
17. Rylska Monika
18. Samczyk Ewa Krystyna
19. Sulowska Beata Monika
20. Trętowicz Żaneta
21. Wezgraj Katarzyna Ewelina
22. Wnuk Dorota

Klasa IIIb
wych.  Ilona Pawłowicz-Sosnówka

1. Bańka Iwona
2. Biernat Tomasz
3. Dudek Wojciech
4. Grabowski Michał Jakub
5. Krakowiak Adrian
6. Kurzyna Karolina Ewa
7. Kwiatkowska Katarzyna
8. Madejczyk Kamil
9. Michalec Katarzyna Aneta
10. Moskal Sabina
11. Pietroń Piotr
12. Redwan Jolanta
13. Różyło Łukasz
14. Stelmach Bartłomiej
15. Sulowski Ernest
16. Uzarek Agnieszka Ewelina
17. Wnuk Ewelina
18. Wojciechowska Katarzyna Mirosława
19. Wójtowicz Małgorzata

Klasa IIIc
wych.  Piotr Jarosz

1. Drozd Katarzyna
2. Fiuk Agnieszka
3. Frąg Małgorzata
4. Głogowski Sylwester
5. Kaźmierak Karolina
6. Kuśmierczyk Marta
7. Martynowicz Marika
8. Mirzkina Maciej
9. Nierodka Katarzyna
10. Paszkowska Monika
11. Rzęsa Grzegorz
12. Szabat Justyna
13. Szczepanik Justyna
14. Szczepanik Marta
15. Szymczyk Emilia
16. Świeca Katarzyna
17. Tomas Monika
18. Tworek Mariusz
19. Kołtun Anna Maria


Klasa IIId
wych.  Mirosława Rusecka

1. Anus Anna
2. Białek Kinga
3. Bielas Michał
4. Bieniecka Anna
5. Chaciewicz Dariusz
6. Cinek MarcinMariusz
7. Ćwieka Anna Katarzyna
8. Duda Sławomir
9. Dudek Marcin
10. Dyguś Mateusz
11. Galek Jarosław
12. Jesionek Justyna
13. Juszkiewicz Kinga
14. Lenartowicz Tomasz
15. Łuszczak Karolina
16. Młodnicki Michał Piotr
17. Nowak Anna Kinga
18. Partyka Adam
19. Pyzik Dorota Zuzanna
20. Pyzik Paweł
21. Rachoń Marcin Paweł
22. Trześniewski Adam Stanisław
23. Tyc Monika
24. Widarski Wojciech Mieczysław
25. Wnuk Ewelina Anna
26. Woźniak Iwona
27. Chruściel Ewelina


Rocznik 2003/2004

Klasa IVa
wych.  Helena Machaj

1. Bożek Kinga
2. Chojecka Edyta
3. Czapla Jacek
4. Dobrzyńska Dominika
5. Dobrzyńska Ilona
6. Dzik Paweł
7. Franczek Agnieszka
8. Jakóbczyk Krzysztof
9. Jurak Katarzyna
10. Kowalczuk Agnieszka
11. Krasowski Tomasz
12. Kucharska Edyta
13. Małaczyńska Marlena
14. Młynek Mirosław
15. Mozgawa Grzegorz
16. Ostrowski Paweł
17. Ożyp Magdalena
18. Pietroń Krzysztof
19. Prejs Karolina
20. Puzio Łukasz
21. Racławska Anika
22. Skrabucha Anna
23. Smentek Anna
24. Szady Lilia
25. Szarma Ewelina
26. Szewc Daniel
27. Wereska Aneta
28. Wójtowicz Rafał
29. Zabieglińska Justyna
30. Zarawska Jolanta

Klasa IVb
wych.  Grażyna Pruszkowska-Grabka

1. Czarnota Magdalena
2. Depa Aneta
3. Janowska Małgorzata
4. Jankowska Sylwia
5. Jaworska Jolanta
6. Jopek Wojciech
7. Koślak Karol
8. Krzesiński Jarosław
9. Kuśmierczyk Joanna
10. Lebowa Olga
11. Łoska Aneta
12. Majewska Anna
13. Pastuszka Monika
14. Pietras Ewelina
15. Pyzik Magdalena
16. Sola Karolina
17. Spryszak Mariusz
18. Węcławska Ewelina
19. Wieczorek Marta
20. Winiarska – Kuśmierz Magdalena
21. Zarzeczna Barbara
22. Zbytniewska Agata

Klasa IVc
wych.  Marek Solecki

1. Dudka Dariusz
2. Gąsiorowska Anna
3. Gołoś Magdalena
4. Gwiazdowska Monika
5. Iluczek Artur
6. Jach Radosław
7. Kościańska Katarzyna
8. Kutyna Magdalena
9. Mularczyk Paweł
10. Nawrocki Michał
11. Ptaszek Iwona
12. Pyrzyna Magdalena
13. Różycka Ewelina
14. Sapuła Jarosław
15. Skóra Adrian
16. Syroka Ilona
17. Szafraniec Edyta
18. Sliwka Aneta
19. Wójtowicz Mariusz
20. Zapalska Aneta
21. Żyłka Filip





Rocznik 2002/2003

Klasa IVa
wych.   Izabela Mazur

1. Dorcz Małgorzata
2. Gołda Michał
3. Kapica Rafał
4. Kijowski Łukasz
5. Kowalczyk Monika
6. Kulawiak Angelika
7. Makoś Magdalena
8. Pajdowska Ewelina
9. Patryka Grzegorz
10. Pawiński Maciej
11. Puk Arleta
12. Puzoń Marta
13. Rzeźnik Ewelina
14. Siwiela Iwona
15. Syroka Agnieszka
16. Szabat Andrzej
17. Szymanek Konrad
18. Walewski Marek
19. Wnuk Maria
20. Wójcik Teresa
21. Wójtowicz Iwona
22. Zadura Anna

Klasa IVb
wych.  Małgorzata Mazur

1. Blat Lidia
2. Bryczek Karolina
3. Bura Angelika
4. Dyguś Iwona
5. Gil Jakub
6. Grinberg Gabriela
7. Grinberg Iwona
8. Jarzyna Danuta
9. Kajdzik Agata
10. Kolasa Grzegorz
11. Kosmala Anna
12. Kot Katarzyna
13. Kuśmierz Alicja
14. Łukasik Marcin
15. Martys Patrycja
16. Niezabitowski Rafał
17. Nita Maria
18. Patryka Aleksandra
19. Pypeć Katarzyna
20. Ramolla Łukasz
21. Sibiga Katarzyna
22. Siembida Ewelina
23. Siepka Adrian
24. Smyl Karolina
25. Tryka Katarzyna
26. Tylus Mateusz
27. Wojcieszkiewicz Anna
28. Zbytniewska Monika
29. Zięba Marek


Rocznik 2001/2002

Klasa IVa
wych.  Józefa Wojtak

1. Adamczyk Edyta
2. Bielak Beata
3. Bryndza Monika
4. Czerwonka Dorota
5. Czerwonka Joanna
6. Gałus Michał
7. Góra Marta
8. Jaszczyńska Agnieszka
9. Juszkiewicz Agnieszka
10. Kaniewski Krzysztof
11. Kędra Aneta
12. Kowalska Katarzyna
13. Kozłowksa Anna
14. Kręć Wojciech
15. Likos Izabela
16. Olszówka Grzegorz
17. Ostrowski Karol
18. kowski Marcin
19. Pyzik Anna
20. Raźnik Piotr
21. Rucka Aleksandra
22. Siedlecka Wioletta
23. Sowa Stanisław
24. Sulowski Tomasz
25. Szwagierek Barbara
26. Szwedo Dorota
27. Tylus Joanna
28. Walczak Piotr
29. Wasilewska Katarzyna
30. Wiechnik Ewa
31. Wyrostek Agnieszka
32. Zaborowska Alicja
33. Żarnoch Ewelina 

Klasa IVb
wych.  Anna Rydz

1. Bączyńska Ryszarda
2. Buczkowska Monika
3. Chołody Rafał
4. Cismak Anna
5. Fiuk Joanna
6. Górczyńska Katarzyna
7. Knap Eliza
8. Kozak Agnieszka
9. Krawczyk Karolina
10.  Krawczyk Monika
11. Kurczak Ewa
12. Kurda Michał
13. Lipowa Iwona
14. Ładziak Ewelina
15. Madejek Szymon
16. Marzec Anna
17. Milczach Małgorzata
18. Niedzielski Robert
19. Oczak Olga
20. Piłat Daniel
21. Przybylski Michał
22. Rubaszko Katarzyna
23. Ryba Grzegorz
24. Skurska Aneta
25. Szmyrgała Sebastian
26. Tokarska Małgorzata
27. Wawerek Michał
28. Wośko Paweł
29. Wójtowicz Wioletta

Rocznik 2000/2001

Klasa IVa
wych.  Wanda Likos

1. Banaszek Mariola
2. Bańka Barbara
3. Bartnik Marcin
4. Bielecka Dorota
5. Bieniecki Paweł
6. Bochen Krzysztof
7. Dajos Marcin
8. Golińska Emilia
9. Jastrzębska Katarzyna
10. Karczmarska Kamila
11. Knap Karolina
12. Kołosińska Magdalena
13. Koślak Michał
14. Kotuła Tomasz
15. Kowalczyk Małgorzata
16. Kowalewski Marcin
17. Kozieł Dorota
18. Kurda Justyna
19. Łata Krystian
20. Łukawska Katarzyna
21. Majewska Sylwia
22. Raczyńska Anna
23. Rusinek Małgorzata
24. Sapuła Aneta
25. Solis Beata
26. Strawa Katarzyna
27. Surowiec Dominika
28. Tomczyk Agata
29. Tryka Magdalena

Klasa IVb
wych.  Teresa Zapalska

1. Brożek Konrad
2. Czerwińska Monika
3. Grab Magdalena
4. Grędzińska Aleksandra
5. Hanus Anna
6. Jagiełło Edyta
7. Kalisz Iwona
8. Kamiński Krzysztof
9. Kołtun Agnieszka
10. Koperska Izabela
11. Kowalczyk Katarzyna
12. Kuzdralińska Agnieszka
13. Maj Anna
14. Mazurkiewicz Tomasz
15. Mazurek Monika
16. Motyl Justyna
17. Ostrowska Aneta
18. Piotrowski Łukasz
19. Sieradzki Artur
20. Stachyra Iwona
21. Stepanow Małgorzata
22. Stępień Sylwia
23. Szewczyk Maciej
24. Szlafka Łukasz
25. Szymczyk Michał
26. Winiarska Aneta
27. Wnuk Małgorzata
28. Zasuwik Michał
Rocznik 1999/2000

Klasa IVa
wych.  Lucyna Ludian

1. Bandosz Piotr
2. Bieniecka Edyta
3. Bochen Piotr
4. Boguń Sabina
5. Cieślak Radosław
6. Domański Konrad
7. Dudek Łukasz
8. Dąbrowska Sylwia
9. Janik Przemysław
10. Jata Michał
11. Kaproń Katarzyna
12. Karczewska Izabela
13. Karczewska Justyna
14. Kosik Kamil
15. Kurzyna Agnieszka
16. Lebioda Małgorzata
17. Mazurkiewicz Maciej
18. Misiak Magdalena
19. ek Andrzej
20. Pietraszek Martyna
21. Piłat Marcin
22. Pączek Gertruda
23. Siedlecka Renata
24. Smyl Michał
25. Szymczyk Marta
26. Tomczyk Katarzyna
27. Walczak Urszula
28. Wośko Anna
29. Woźna Beata
30. Wójtowicz renata

Klasa IVb
wych.  Marek Solecki

1. Brzeziński Rafał
2. Burak Katarzyna
3. Daniel Magdalena
4. Gąska Marta
5. Iżycka Małgorzata
6. Janczarek Katarzyna
7. Jurzyńska Diana
8. Kapusta Konrad
9. Kosińska Aneta
10. Kowalik Katarzyna
11. Kozyra Marta
12. Kraska Katarzyna
13. Latos Agnieszka
14. Lisicki Grzegorz
15. Łoza Małgorzata
16. Łyczek Małgorzata
17. Maj Magdalena
18. Małys Katarzyna
19. Marzycki Seweryn
20. Mazurkiewicz Dominika
21. Michalczyk Agata
22. Nader Aneta
23. Nowakowska Marta
24. Okulus Paulina
25. Osojca Monika
26. Plizga Karol
27. Puzio Ewa
28. Pytel Estera
29. Racławska Aneta
30. Rostek Justyna
31. Rusowicz Karolina
32. Sikora Sylwia
33. Soprych Małgorzata
34. Studzińska Ewa
35. Szopa Agnieszka
36. Niedziałek Dorota
37. Wilczopolska Aneta
38. Wołosz Marcin

Rocznik 1998/1999

Klasa IVa
wych.  Helena Machaj

1. Bieniecka Marzena
2. Dąbowczyk Marcin
3. Gołoś Ewa
4. Grabka Krzysztofa
5. Hajzer Monika
6. Halik Rafał
7. Jacek Wioletta
8. Kapuścińska Anna
9. Karczmarczyk Anna
10. Kloc Wojciech
11. Kowalczyk Łukasz
12. Krawczyk Magdalena
13. Michalec Krzysztof
14. Piekarz Dorota
15. Piłat Adam Michał
16. Pluta Marcin
17. Poniewozik Edyta
18. Puacz Barbara
19. Rzepecka Małgorzata
20. Sapuła Anna
21. Siejko Justyna
22. Skoczylas Renata
23. Stańko Marcin
24. Startek Marcin
25. Strzępka Monika
26. Suszek Patryk
27. Tracz Kinga
28. Zakościelna Ewa
29. Zdybel Joanna
30. Czerwiec Dagmara

Klasa IVb
wych.  Anna Maśloch

1. Biłgorajska Anna
2. Chrabąszcz Agnieszka
3. Dydo Mariusz
4. Dytrych Agnieszka
5. Gozdalska Justyna
6. Kalinowska Katarzyna
7. Kuśmierczyk Dorota
8. Leszczyńska Elwira
9. Likos Dorota
10. Małys Anna
11. Matuszkiewicz Alicja
12. Mazurek Tomasz
13. Mirzwa Szczepan
14. Nowacki Tomasz
15. Omilian Michał
16. Plizga Małgorzata
17. Podolak Tomasz
18. Rakuś Krzysztof
19. Rapciuk Kinga
20. Skubik Marcin
21. Smarzyński Marek
22. Suchora Agnieszka
23. Wośko Dorota
24. Zięba Paweł

Rocznik1997/1998

Klasa IVa
wych.  Grażyna Pruszkowska-Grabka

1. Bełdyga Robert
2. Chapska Marzena
3. Dudziak Mariusz
4. Flis Katarzyna
5. Głusiec Ewelina
6. Gołofit Kinga
7. Grędziński Radosław
8. Jacak Edyta
9. Janik Paweł
10. Kamola Dorota
11. Kuśmierczyk Ewa
12. Kuśmierz Aneta
13. Likos Magdalena
14. Lisiecka Agnieszka
15. Markiewicz Katarzyna
16. Michna Monika
17. Pietrzyk Monika
18. Pożyć Katarzyna
19. Radwan Anna
20. Samolej Sylwia
21. Sobczyk Małgorzata
22.  Sobiecka Izabela
23. Szkutnik Małgorzata
24. Sledziewski Tomasz
25. Ufniarz Aneta
26. Zbutniewska Joanna
27. Ziarko Katarzyna
28. Żurawska Edyta

Klasa IVb
wych.  Małgorzata Kwiatkowska

1. Bańka Joanna
2. Cieślak Wiesława
3. Cwik Katarzyna
4. Dzikowski Artur
5. Gajewski Krzysztof
6. Gorczyca Małgorztaa
7. Grzymek Agnieszka
8. Grzymek Katarzyna
9. Góra Dororta
10. Janiec Gabriela
11. Kapica Piotr
12. Kaproń Diana
13. Kępowicz Monika
14. Kosior Magdalena
15. Kotuła Iwona
16. Koziara Marek
17. Krasucka Alicja
18. Kurda Małgorzata
19. Lisicka Katarzyna
20. Matyjasek Grzegorz
21. Nalewajko Kaja
22. Pędrak Anna
23. Płecha Beata
24. Płecha Marta
25. Podwiązka Robert
26. Slusarczyk Agnieszka
27. Wojtak Michał


Klasa IVc
wych.  Dorota Albiniak

1. Borowska Dorota
2. Fuszara Monika
3. Golińska Kinga
4. Gregorczyk Sylwia
5. Grzegorzewska Monika
6. Hałabis Justyna
7. Jackowska Monika
8. Kowalska Lena
9. Kowalczyk Katarzyna
10. Leziak Iwona
11. Łakoma Wioletta
12. Łukasik Karolina
13. Łukasiewicz Barbara
14. Maciuba Renata
15. Mlonka Joanna
16. Nowodworska Kinga
17. Pietrzyk Marcin
18. Podolska Ewa
19. Rak Agata
20. Rola Katarzyna
21. Sajnóg Aneta
22. Słowińska Elżbieta
23. Widomski Maciej
24. Włodarczyk Magdalena
25. Wronka Edyta
26. Zadura Waldemar
27. Zając Dorota
28. Żabicka Magdlena

Rocznik 1996/1997

Klasa IVa
wych.  Józefa Wojtak

1. Bis Agnieszka
2. Chruściel Wioletta
3. Cieliczka Aneta
4. Dobrowolska Anna
5. Dycha Magdalena
6. Grzywa Monika
7. Jarosz Andrzej
8. Kasperski Adam
9. Kędzierski Marcin
10. Kłudka Anna
11. Kosior Katarzyna
12. Lis Agnieszka
13. Lis Piotr
14. Magoch Michał
15. Michalec Halina
16. Ofiara Dorota
17. Oleszko Sławomir
18. Paździor Magdalena
19. Pełka Magdalena
20. Płecha Agnieszka
21. Radwan Anna
22. Stępień Grzegorz
23. Wisowski Krzysztof
24. Wolanin Katarzyna
25. Zasadniewska Katarzyna

Klasa IVb
wych.  Ryszard Piórkowski

1. Bańka Małgorzata
2. Bis Monika
3. Czarnota Michał
4. Flis Andrzej
5. Iżycki Jarosław
6. Laskowska Agnieszka
7. Makaruk Katarzyna
8. Margirl Ewa
9. Mikita Barbara
10. Nagajek Izabela
11. Nienajadło Magdalena
12. kowska Sylwia
13. Pietruszka Katarzyna
14. Pietrzyk Agnieszka
15. Piłat Mariusz
16. Samolej Urszula
17. Stec Grzegorz
18. Szmyrgała Konrad
19. Szwajda Agnieszka
20. Widomska Jolanta
21. Widomski Artur
22. Wójcik Sławomir
23. Zdyh Katarzyna
24. Żak Małgorzata
25. Żuber Agnieszka

Rocznik 1995/1996

Klasa IVa
wych.  Piotr Czubiński

1. Alchimowicz Małgorzata
2. Andrzejak Sylwia
3. Baran Paweł
4. Irla Artur
5. Jachura Tomasz
6. Janczarek Waldemar
7. Komaszka Paweł
8. Kroc Mateusz
9. Krzykalska Magdalena
10.  Łukasik Aneta
11. Łukasik Gabriela
12. Michalec Magdalena
13. Mikołajek Tomasz
14. Pączek Paweł
15. Pielaszkiewicz Joanna
16. Pikuła Paweł
17. Poleszak Rafał
18. Puzio Piotr
19. Sawecka Monika
20. Siczek Anna
21. Skwarek Tomasz
22. Strawa Damian
23. Strońska Agnieszka
24. Winkler Katarzyna
25. Witek Maksymilian
26. Wójtowicz Magdalena
27. Szelaki Łukasz
28. Zięba Barbara

Klasa IVb
wych.  Lucyna Ludian

1. Ciupak Agnieszka
2. Czerwiec Sebastian
3. Gąska Maciej
4. Głogowska Wioletta
5. Gonder Monika
6. Karczmarska Anna
7. Kępa Monika
8. Koślak Marek
9. Krawczyk Aneta
10. Król Edyta
11. Kupska Agnieszka
12. Łakota Tomasz
13. Madejczyk Marta
14. Maśloch Katarzyna
15. Matuszkiewicz Małgorzata
16. Mikołajewicz Aldona
17. Orzeł Iwona
18. Podolak Joanna
19. Rubaj Jadwiga
20. Siejko Aneta
21. Siembida Katarzyna
22. Sosnówka Katarzyna
23. Strawa Anna
24. Sztaba Magdalena
25. Ufniarz Wojciech
26. Stec Jacek


Rocznik 1994/1995

Klasa IVa
wych.  Iwona Dowgiałowicz

1. Beeger Ewa
2. Bielak Agata
3. Chmiel Tomasz
4. Dudek Katarzyna
5. Gil Katarzyna
6. Golińska Anna
7. Grzywa Joanna
8. Harszej Agnieszka
9. Harszej Monika
10. Jachura Agata
11. Janik Agnieszka
12. Jankowska Anna
13. Jurak Liliana
14. Kazula Dariusz
15. Łapiński Piotr
16. Pietraszek Tomasz
17. Sola Agnieszka
18. Stec Joanna
19. Stec Sebastian
20. Szumny Piotr
21. Surma Katarzyna
22. Szewc Aneta
23. Świąć Agnieszka
24. Wojewoda Anna
25. Wójcik Mariusz




Klasa IVb
wych.  Marek Solecki

1. Barankiewicz Ewelina
2. Bębenek Wioletta
3. Burak Krzysztof
4. Dąbrowski Marcin
5. Drewniak Ewa
6. Grędzińska Agata
7. Jakóbczak Magdalena
8. Janczarek Artur
9. Kaczkowski Krzysztof
10. Karczmarska Magdalena
11. Kasza Renata Ewa
12. Knap Sebastian
13. Król Michał
14. Liwak Małgorzata
15. Łakomy Rafał
16. Łomnicki Ernest
17. Łysak Marcin
18. Mazur Marcin
19. Myszak Magdalena
20. Paszko Mariola
21. Porzyć Aneta
22. Sobkiewicz Rafał
23. Świetlińska Marlena
24. Wójtowicz Adrian
25. Widomski Przemyslaw