Ogólnopolska Olimpiada o św. Maksymilianie Kolbe

W dniu 5 grudnia odbył się w naszej szkole I etap Ogólnopolskiej Olimpiady Franciszkańskiej
o Św. Maksymilianie Kolbe. Uczniowie biorący udział w konkursie rozpoczęli przygotowania miesiąc wcześniej od analizy dwóch książek związanych z życiem i spuścizną duchową świętego Maksymiliana.

Zwycięzcami I etapu, którzy będą reprezentować naszą szkołę na etapie diecezjalnym (wojewódzkim), zostali: I miejsce: Natalia Perczak z klasy 3gT, II miejsce: Krzysztof Chruścielewski z klasy 2dT oraz III miejsce: Agata Michota z klasy 3gT.

Gratulujemy zwycięzcom! Dziękujemy Dyrekcji szkoły za zakup wartościowych książek, które wzbogaciły naszą bibliotekę oraz Paniom kucharkom ze szkolnej stołówki, które w tempie iście ekspresowym uprzątnęły naszą stołówkę po śniadaniu dla 150 osób, tak aby uczestnicy konkursu mogli rozpocząć tam zmagania o godz. 8:00.

Koordynatorkami szkolnymi konkursu są: Grażyna Sadowska i Małgorzata Strąk

Opracowała: M. Strąk

Skip to content