Konkurs „Rok przed dyplomem” – ogromny sukces naszego ucznia.

Z ogromną dumą informujemy, że uczeń klasy 4bT o profilu technik spedytor, Mateusz Słowiński zajął ‼️🥇I miejsce🏆‼️ w Olimpiadzie „Rok przed dyplomem”, zdobywając indeks Politechniki Lubelskiej❗️👏👏👏 To wyjątkowe wyróżnienie jest świadectwem doskonałej pracy pani Katarzyny Kurowskiej- opiekuna merytorycznego oraz nauczycieli przedmiotów zawodowych, którzy każdego dni inspirują i wspierają uczniów w dążeniu do ich celów. Gratulujemy Mateuszowi Słowińskiemu 👏👏👏oraz jego rodzicom i życzymy powodzenia w dalszej edukacji oraz w realizacji przyszłych marzeń i celów zawodowych. Niech to osiągnięcie będzie inspiracją dla innych uczniów, pokazując że dzięki ciężkiej pracy i pasji wszystko jest możliwe 🤗 Opracowała Aleksandra Kudła

Skip to content