Szkolenie budowlańców z FAKRO

W dniu 17.05.2024 r. w Zespole Szkół nr 3 w Kraśniku na warsztatach budowlanych „Harcówka” odbyło się szkolenie technicznych dla uczniów klas budowlanych: 2 dT (grupa budowlana) oraz II bT. Szkolenie poprowadzili przedstawiciele firmy FAKRO – panowie Damian Szuba (część teoretyczna) oraz Wojciech Danielczuk (część praktyczna). Uczniowie zostali zapoznani z historią firmy oraz asortymentem jaki produkuję:
  • Okna dachowa
  • Kołnierze uszczelniające
  • Wyłazy dachowe
  • Folie i membrany dachowe
  • Schody strychowe
  • Świetliki rurowe
  • Akcesoria do okien dachowych i pionowych.
Była to niewątpliwie okazja poznania asortymentu firmy Fakro. Uczniowie z zainteresowanie wsłuchiwali się w przekazywane informacje, czego potwierdzeniem były zadawane przez nich pytania. W drugiej części szkolenia uczniowie mogli spróbować swoich sił w montażu okna dachowego. Było to bardzo cenne doświadczenie montując okno połaciowe, zobaczyć krok po kroku montaż okna, uszczelnia, ułożenie kołnierza uszczelniającego. Co warto podkreślić – młodzi adepci sztuki budowlanej bardzo chętnie próbowali swoich sił w praktyce. W ramach podziękowań Pan Andrzej Szybiński wraz z uczniami wykonali pamiątkowe podstawki pod kawę z logo firmy FAKRO oraz magesiki, które przekazaliśmy na ręce Pana Damiana Szuba oraz Pana Wojciecha Danielczuk. Biorąc pod uwagę dotychczasową współpracę, mamy nadzieję na jej ciąg dalszy. Wysoko cenimy współpracę z przedsiębiorstwami budowlanymi i firmami, dlatego serdecznie dziękujemy firmie FAKRO, panu Damianowi Szuba oraz panu Wojciechowi Danielczuk za zaangażowanie, profesjonalizm i charyzmę w przekazaniu cennej wiedzy technicznej uczniom ZS nr 3 w Kraśniku. Opracowała: Aleksandra Nowosad
Skip to content