Umowa patronacka między Zespołem Szkół nr 3 a Fabryką Łożysk Tocznych - Kraśnik S.A.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

10 maja 2018r. podpisano umowę patronacką między Zespołem Szkół nr 3 i Starostwem Powiatowym, a Fabryką Łożysk Tocznych - Kraśnik S.A. W podpisaniu dokumentu wzięli udział dyrektor ZS nr 3 Aneta Jabłońska-Ośka, prezes zarządu Fabryki Grzegorz Jasiński oraz Weiren Zhao, członek Zarządu.

Dzięki podpisanej umowie FŁT udzieli szkole wsparcia w opracowywaniu programu nauczania z naciskiem na wiedzę praktyczną. Zakład ufunduje także stypendia dla uczniów Branżowej Szkoły I stopnia i Technikum, będzie też możliwość organizowania praktyk i wzajemna promocja.