DZIEŃ OTWARTY

25 kwietnia 2018 roku w Zespole Szkół nr 3 odbył się dzień otwarty. W wydarzeniu uczestniczyło wielu gości, przede wszystkim uczniów trzecich klas gimnazjów z naszego powiatu, wraz z opiekunami.

Młodzież z ZS3 zaprezentowała ofertę edukacyjną szkoły, przybliżając specyfikę zawodów, w których odbywa się kształcenie. Prezentowali się również żołnierze z 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej oraz drużyna Spice Gears - Team 5883 i Spice Gears Jr. Równolegle odbył się turniej halowej piłki nożnej, w którym udział wzięli uczniowie czterech gimnazjów. Nasi goście mogli również wziąć udział w mini turnieju gier komputerowych LOL, CS:GO i FIFA.
Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za tak liczne przybycie i gratulujemy zwycięzcom turnieju piłkarskiego.
Podziękowania kierujemy również do uczniów i nauczycieli ZS3 za świetne przygotowanie i poprowadzenie całego przedsięwzięcia.

(Opracowanie i zdjęcia: Marek Kulpa)