UCZCILIŚMY 99 ROCZNICĘ ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Dnia 15 listopada w Zespole Szkół Nr 3 odbyła się uroczysta akademia z okazji przypadającej w tym roku 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Podczas tej niezwykłej lekcji historii, młodzież recytowała wiersze oraz śpiewała pieśni patriotyczne.

Obecni na apelu uczniowie zostali zapoznani z krótkim rysem historycznym, który przybliżył im okoliczności utraty niepodległości, okres zaborów oraz odrodzenia się Polski po 123 latach niewoli.

Uroczystość została przygotowana przez uczniów Naszej szkoły pod opieką nauczycieli historii - Pań Małgorzaty Kwiatkowskiej, Wioletty Szachniewicz i Anny Kaźmierak oraz Pana Macieja Brodackiego.

Opracowanie i zdjęcia: Anna Kaźmierak