Eliminacje szkolne do konkursu fotograficznego „Impresje matematyczne”.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Dnia 26 maja odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród dla wszystkich uczestników eliminacji szkolnych do konkursu fotograficznego „Impresje matematyczne”, zorganizowanego przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Chełmie.

Pani Dyrektor Aneta Jabłońska-Ośka podziękowała wszystkim autorom zdjęć i życzyła dalszych innowatorskich pomysłów.

W konkursie wzięli udział uczniowie: Marlena Markowska, Patryk Igras, Dominik Mikołajewicz, Filip Sic, Krzysztof Stańko, Aleksander Uzar i Patryk Zarzycki pod kierunkiem Pani Wiesławy Widomskiej i Pani Marty Dyjach.

I miejsce w etapie szkolnym zdobyła Marlena Markowska za fotografię "Łabędź”, w której możemy dopatrzeć się jednokładności oraz symetrii względem prostej.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu i życzymy dalszych sukcesów w Konkursie w Chełmie.

Opracowanie i zdjęcia: Wiesława Widomska