Porozumienie o współpracy

W dniu 9 marca 2017r. wicedyrektor Krzysztof Ślusarz uczestniczył w podpisaniu porozumienia o współpracy z Panem ppłk. SG Tomaszem Zybińskim, Komendantem Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej w Chełmie.

Porozumienie gwarantuje uczniom klas mundurowych realizowanie treści programu nauczania związanych z funkcjonowaniem Straży Granicznej oraz udzielenie pomocy merytorycznej w procesie edukacyjnym uczniów.

Młodzież będzie również mogła uczestniczyć w zajęciach prowadzonych na obiektach Straży Granicznej i zapoznać się z wyposażeniem funkcjonariuszy SG.

Porozumienie zostało zawarte na okres 3 lat, a najlepsi absolwenci klas mundurowych będą mogli na jego mocy otrzymać certyfikaty wystawione przez Komendanta NOSG w Chełmie.

Opracowanie i zdjęcia: Krzysztof Ślusarz