Powiedział Bartek, że dziś tłusty czwartek, czyli pączkowe święto w kraśnickiej Trójce :)

Miła i słodka niespodzianka czekała dzisiaj podczas jednej z przerw międzylekcyjnych na uczniów i pracowników kraśnickiego Zespołu Szkół nr 3. By zgodnie z tradycją uczcić ostatni czwartek przed wielkim postem, dyrekcja placówki zadbała, żeby tego dnia pączków było w szkole pod dostatkiem.

Wychodzący na przerwę uczniowie i nauczyciele na pewno byli mile zaskoczeni, widząc dyrektor Anetę Jabłońską-Ośkę oraz wicedyrektora Krzysztofa Ślusarza częstujących odpowiednimi do tego dnia łakociami. Jak mówi jeden z przesądów związanych z tłustym czwartkiem, kto wtedy nie zje ani jednego pączka, temu w dalszym życie nie będzie się wiodło.

Biorąc pod uwagę zainteresowanie, którym cieszył się słodki poczęstunek, można przypuszczać, że uczniów kraśnickiej Trójki czeka pasmo powodzeń.

Opracowanie: Magdalena Kołazińska-Bieleń, zdjęcia: Iwona Zielińska