Projekt edukacyjny "Lepsza Szkoła"

W roku szkolnym 2016/2017 klasa I Gimnazjum pod kierunkiem Pani Wiesławy Widomskiej uczestniczy w projekcie edukacyjnym "Lepsza Szkoła" zorganizowanym przez Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe. W ramach tego projektu realizowany jest program "Sesje z plusem".

Jest to wygodne i praktyczne narzędzie do systematycznego sprawdzania wiedzy i umiejętności uczniów gimnazjum z zakresu matematyki oraz do monitorowania i analizy ich postępów w nauce podczas całego roku szkolnego. Sesje zapewniają kompleksowe przygotowanie uczniów do egzaminu gimnazjalnego oraz porównanie swoich osiągnięć z wynikami w klasie, województwie i całej Polsce.

Można to zrobić przez logo

Opracowanie: Wiesława Widomska