Rozstrzygnięcie konkursu promującego zajęcia wychowania fizycznego

W październiku 2016 r. dla uczniów Zespołu Szkół nr 3 został ogłoszony konkurs, mający na celu promocję zajęć wychowania fizycznego. Uczestnik miał do wykonania plakat (dowolną techniką) i utworzyć hasło, które będzie zachęcać młodzież do udziału w lekcjach wychowania fizycznego.

Do końca listopada wpłynęło 28 prac – plakatów. Jury konkursu w składzie Katarzyna Ufniarz i Kacper Gołofit wyróżnili 6 prac, które zostały wyeksponowane i obecnie upiększają naszą szkołę.

Nagrody główne w postaci porcelanowych kubeczków ufundował Zespół Szkół nr 3 w Kraśniku. Organizatorem konkursu była pani Wioletta Winnicka.

Osoby wyróżnione w konkursie:

Alicja Wolińska kl 1h

Aleksandra Krawiec kl 1h