WARTO POMAGAĆ!

Jak zwykle "Mikołajki" i okres przed Bożym Narodzeniem obfitują w akcje charytatywne. W ZS Nr 3 tradycyjnie organizuje je SU. W tym roku uczniowie przeprowadzili dwie zbiórki darów. Otrzymali je podopieczni Akcji Katolickiej przy Parafii św. Józefa w Kraśniku i Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Młodzież uczestniczyła w akcjach "Mikołaj o Tobie nie zapomni" oraz "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę" pod patronatem Radia Lublin.

Szkolny sztab akcji "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę" zorganizowała opiekunka SU i wychowawczyni klasy 3 a GS Pani Joanna Ambrożkiewicz.

W pracę wolontariuszy zaangażowało się 25 nauczycieli wraz ze swoimi wychowankami: Marek Kulpa - 2 a T, Wioleta Szachniewicz - 2 c T,4 i T, Iwona Zielińska - 3 e SMS LO, Joanna Chmielewska - 2 d ZSZ, 2 c ZSZ, Ilona Dorcz - 1 h T,4 d T, Ewa Mariańska - 3 c T, Marek Solecki - 2 e SMS LO, Teresa Toporowska - 1 a T, Lidia Turkowska - 4 b T, Izabela Mazur - 2 c LO, 3 b LO, Magdalena Kołazińska - Bieleń - 1 b LO, 2 a GS, Maria Miśkiewicz - 1e SMS LO, Anna Rydz - 3 c LO, Elżbieta Bernacka - 1 c T,3 i T, Marta Głuchowska - 1 d T, Agnieszka Zdyb - 1 i T, Mirosława Rusecka - 2 h T, Małgorzata Kwiatkowska - 3 a T, Anna Szafran - 3 h T, 4 a T, Elżbieta Stępień - 1 a GS, Lech Lejwoda - 1 c, 3 c ZSZ, Joanna Bieniecka - Kurzyna - 1 b T, Grażyna Gąbka - 1 c, 2 b LO, Justyna Tomaszewska, Anita Charchut, Wojciech Chibowski.

MOPS w Kraśniku otrzymał 142 kg żywności oraz 95 kg artykułów w postaci odzieży, obuwia, zabawek i książek.

Za ofiarność i empatię SU serdecznie dziękuje!