Bo umiejętności trzeba szlifować ;)

W poniedziałek 24 października uczniowie klas 1aT, 2aT i 3aT pod opieką p. M. Kwiatkowskiej, p. T. Toporowskiej, p. K. Ufniarz i płk. A. Podhoreckiego udali się do Bychawy, by na miejscowej strzelnicy ćwiczyć umiejętność posługiwania się bronią.

Wyjazd ten był szczególnie ważny i emocjonujący dla elektryków klasy pierwszej, którzy dopiero rozpoczynają szkolenie wojskowe. Dzięki sprzyjającej pogodzie oraz sprawnemu i bezpiecznemu przeprowadzeniu zajęć wszyscy w dobrych nastrojach wrócili do Kraśnika i z niecierpliwością oczekują kolejnego wyjazdu.

Opracowanie: Teresa Toporowska, zdjęcia: Małgorzata Kwiatkowska, Katarzyna Ufniarz