Stypendia za wyniki w nauce zostały rozdane !!!

W czwartek 29 września 2016 r. o godzinie 17.00 w Zespole Szkół nr 3 w Kraśniku odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów Starosty Kraśnickiego za wybitne osiągnięcia w nauce uzyskane przez uczniów szkół prowadzonych przez Powiat Kraśnicki w roku szkolnym 2015/2016.

Starosta Kraśnicki – Andrzej Maj pogratulował stypendystom dotychczasowych sukcesów, życząc jednocześnie kolejnych. Swoje gratulacje oraz życzenia wyróżnionym, ich rodzicom i nauczycielom złożyli także wicekurator Eugeniusz Pelak i radny lubelskiego Sejmiku dr Marek Kos.

We wręczaniu stypendiów starostę Maja wspomogli członkowie zarządu powiatu Jan Kozioł i Stefan Stachula, przewodniczący Rady Powiatu Zbigniew Gawdzik oraz radna powiatowa Edyta Dudzińska.

Wśród nagrodzonych znaleźli się również uczniowie naszej szkoły: Beata Wójcicka - kl.2 b LO (wychowawca – Grażyna Gąbka), Rafał Paluch - kl.2 d T (wychowawca – Justyna Głowniak), Natalia Więcek – kl.3 h T (wychowawca – Anna Szafran), Agata Ćwikła – kl.3 a GS (wychowawca – Joanna Ambrożkiewicz), Gabriela Sadowska – kl.4 b T (wychowawca – Lidia Turkowska), Alan Dzikowski – kl.4 i T (wychowawca – Wioletta Szachniewicz) oraz Krystian Jedliński (wychowawca - Teresa Toporowska).

Uroczystość uświetnił występem zespół Pawkin.

Gratulujemy!

Opracowanie: M. Miśkiewicz, zdjęcia: krasnik24.pl, krasnik.naszemiasto.pl