Nie tylko uczniowie naszej szkoły odnoszą sukcesy ... :)

17 września 2016 r. na krytej pływalni MOSiR odbył się II Nocny Puchar Sprintu w Pływaniu Masters. To jedyna tego typu impreza w Polsce skierowana do pływaków od 25 lat wzwyż (kategorie A, B, C, itd. zmieniają się co 5 lat).

Formuła zawodów zakłada starty sprinterskie na 50m każdym stylem oraz 100m stylem zmiennym – każdy zawodnik może wystartować na 3 dystansach. Tym razem wystartowało ok. 60 zawodników – nieco więcej niż w roku ubiegłym. Niektórzy przyjechali do nas z daleka (Poznań, Gliwice, Wrocław, Warszawa, Zgierz, Horyniec Zdrój, Białystok, Kraków), inni mieli trochę bliżej (Tarnobrzeg, Radom, Lublin, Poniatowa), ale najliczniejsza była oczywiście ekipa Masters Kraśnik.

Reprezentantką tego klubu jest nasza koleżanka, nauczycielka Zespołu Szkół Nr 3, Agnieszka Kurzyna, która zdobyła pierwsze miejsce i puchar dla Najlepszej Zawodniczki w kategorii D, oraz puchar dla Najlepszej Kraśniczanki.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów :)