IV POWIATOWE LICEALIA

25 maja obyły się IV Licealia powiatu kraśnickiego, których organizatorami byli Starostwo Powiatowe oraz Zespół Szkół nr 3. Na zebranych w ten piękny, słoneczny dzień czekało mnóstwo atrakcji: mecz piłki nożnej nauczyciele – uczniowie, buble football, rzut frisbee do celu, mecz babingtona, pokaz robienia masła, wystawa staroci, pokazy robota drużyny Spice Gears, quiz polonistyczny, pomiar spalin, konkurs „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym”, pokazy zapaśników oraz wizażu.

Zebrani mogli również wziąć udział w akcji krwiodawstwa, spróbować pysznej grochówki, a także posłuchać występów zespołów „Filet” i „Maszyna”. Na zakończenie zagrał nam DJ. Dziękujemy Starostwu Powiatowemu w Kraśniku oraz naszym sponsorom, którymi byli: Kraśnickie Przedsiębiorstwo Usługowe sp.z o.o., AJG Zakłady Poligraficzne Anny i Janusza Genejów, Przedsiębiorstwo Ekoland, AS przewozy pasażerskie, sklep Carrefour, firma Erkado, Sprytna kuchnia i bursa szkolna za pomoc w zorganizowaniu imprezy.

(Opracowanie: Justyna Głowniak, zdjęcia: Maria Miśkiewicz)

Licealia w obiektywie Marka Soleckiego