X Edycja Konkursu "Rok przed dyplomem"

Dnia 9 maja 2016 roku o godz.10.00  na terenie Zespołu Szkół Energetycznych przy ul. Długiej w Lublinie rozpoczęła się X edycja konkursu "Rok przed dyplomem". W otwarciu konkursu uczestniczyli m. in. przedstawiciele Lubelskiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Lublinie, Dyrekcja Zespołu Szkół Energetycznych w Lublinie, nauczyciele oraz uczniowie uczestnicy konkursu. Ogółem w eliminacjach brało udział około 150 uczniów z dziewiętnastu szkół średnich zawodowych z województwa lubelskiego. Reprezentowali oni około dwudziestu kwalifikacji zawodowych m.in. takich jak: technik mechanik, elektryk, informatyk, operator obrabiarek skrawających budownictwa, gastronomi i wielu innych.

Zespół Szkół Nr 3 w Kraśniku reprezentowali uczniowie klasy III d Technikum mechanicznego w kwalifikacji M.19 – operator obrabiarek skrawających. W skład grupy weszli następujący uczniowie: Karol Jedliński, Sebastian Osetek oraz Tomasz Starobrat. Opiekunem grupy był pan mgr inż. Krzysztof Czubiński.

Wyniki oficjalne zostaną ogłoszone w dniu 9 czerwca 2016r. w auli wydziału Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Lubelskiej przy ulicy Nadbystrzyckiej.

Niezależnie od uzyskanych rezultatów składam podziękowania  naszym uczniom uczestnikom konkursu za włożony trud w przygotowanie się do eliminacji wojewódzkich.

(Opracowanie i zdjęcia:  Krzysztof  Czubiński)