MATURZYŚCI ZAKOŃCZYLI NAUKĘ

29 kwietnia uczniowie klas trzecich liceum oraz czwartych technikum zakończyli ostatni rok nauki w naszej szkole. W uroczystości wzięli udział m. in. starosta kraśnicki - Andrzej Maj, dyrektor Zespołu Szkół nr 3 - Andrzej Ciupak, przewodnicząca Rady Rodziców - Agnieszka Wołoszyn, wicedyrektorzy, nauczyciele, zaproszeni rodzice oraz - oczywiście - tegoroczni absolwenci.

Po wielu gorących życzeniach najlepsi uczniowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe, a ich dumni rodzice - listy gratulacyjne. Drobnymi upominkami obdarowano również naszych wybitnych sportowców oraz uczniów, aktywnie biorących udział w życiu kulturalnym szkoły lub w pracach Samorządu Uczniowskiego. Po odebraniu świadectw absolwenci opuścili mury naszej szkoły - mamy nadzieję, że powrócą na egzaminy maturalne w równie doskonałych humorach :)

Drodzy Maturzyści, życzymy Wam powodzenia!

(Opracowanie: Justyna Głowniak, zdjęcia: Maria Miśkiewicz, Justyna Głowniak)