Finał powiatowego konkursu fotograficznego: ”Najpiękniejsze Zakątki Powiatu Kraśnickiego w Obiektywie Młodego Fotografa”.

W dniu 12 kwietnia 2016 w auli ZSNr3 w Kraśniku odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników Powiatowego Konkursu Fotograficznego: ”Najpiękniejsze Zakątki Powiatu Kraśnickiego w Obiektywie Młodego Fotografa”. Organizatorami konkursu było Starostwo Powiatowe w Kraśniku oraz nauczyciele Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku. Celem konkursu było podniesienie aktywności społeczności uczniowskiej w zakresie identyfikowania ciekawych obiektów, miejsc powiatu kraśnickiego oraz ich promocja poprzez fotografię.

Konkurs skierowany był zarówno do uczniów szkół gimnazjalnych, jak i ponadgimnazjalnych powiatu kraśnickiego.

Każdy uczestnik mógł zgłosić maksymalnie trzy fotografie przedstawiające miejsca ciekawe pod względem przyrodniczym, krajobrazowym lub innym z terenu powiatu kraśnickiego wraz z opisem miejsca i wskazówkami, jak tam dotrzeć. W konkursie wzięło udział 20 uczniów szkół powiatu kraśnickiego.

Nagrody i dyplomy ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Kraśniku wręczali wicestarosta pan Mariusz Socha i pani wicedyrektor ZSNr3 w Kraśniku pani Bernarda Jarzyna. Nagrodą za pierwsze miejsce była ramka cyfrowa i album na zdjęcia. Laureatka drugiego miejsca otrzymała odtwarzacz MP3 MP4 SEP, 8GB i album na zdjęcia i laureatka trzeciego miejsca otrzymała kamerę Logitech HD Webcam C270 i album na zdjęcia. Do osób wyróżnionych trafiły albumy fotograficzne oraz smycze z logo Starostwa Powiatowego w Kraśniku.

Wyniki konkursu:

1 miejsce - Aniela Młynarska ( Gimnazjum Nr1 w Kraśniku)

2 miejsce - Gabriela Gajewska (Gimnazjum w Skorczycach)

3 miejsce - Oliwia Kuśmierz (ZS Nr1 w Kraśniku)

Wyróżnienia otrzymali

Magdalena Tomczak - ( Publiczne Gimnazjum w Stróży)

Wojciech Lenart - (Publiczne Gimnazjum nr 2 w Kraśniku)

Zuzanna Pliwka - (Publiczne Gimnazjum nr 2 w Kraśniku)

Roksana Tworek - (Zespół Szkół w Księżomierzu)

Dominik Machul - (ZS w Wólce Gościeradowskiej)

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i zapraszamy do kolejnych edycji konkursu. Wszystkie zdjęcia konkursowe można obejrzeć w galerii konkursu na stronie szkoły.

Osoby odpowiedzialne za przeprowadzenie konkursu na terenie szkoły – p. E. Marianska, p. E. Bernacka i p. D.Kudła.

Opracowanie p.E.Bernacka, zdjęcia p. D. Kudła.